EST | ENG

AVALEHT
Londoni Olümpiaregatt
AJALUGU
ORGANISATSIOON
SÜMBOOLIKA
KALENDER
REEGLID
TEHNILINE TUGI
TREENERI KUTSE
VÕISTLUSAMETNIKUD
PURJETAMISKOONDIS
TOETAJAD
MEEDIA
E-POOD
LINGID
KONTAKT

 

TOETAJAD

Eesti purjetamiskoondise toetajad:

AS Liviko on 1898. aastal asutatud Eesti rahvuslik alkoholitootja. Rohkem kui sada aastat tagasi alustanud Livikost on läbi pikkade aastate kujunenud laia tooteportfelliga paljudel eksporditurgudel tegutsev ettevõte.

Vopak E.O.S. on suurim ja ainus sõltumatu terminalioperaator Baltimaades, mis pakub oma klientidele laialdasi teenuseid alates naftatoodete käitlemisest kuni nende transpordi ja ladustamiseni.

AS LTT alustas oma tegevust 1992. aastal toidukaupade hulgimüüjana. Tänaseks on LTTst kujunenud juhtiv ja hinnatud toidukaupade ja alkohoolsete jookide distributsiooniga tegelev ettevõte.

AS Tallinna Sadam on Eesti suurim kauba- ja reisisadamate kompleks. 

AS Matek on 1988.a. asutatud puitkonstruktsioonide tootja, olles sellega Eesti vanim kaasaegsete lahendustega monteeritavate puitkonstruktsioonidega tegelev ettevõte. 

AS LHV tegutseb 2009. aastast pangana. LHV Panga esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Riias, Vilniuses ja Helsingis. LHV Panga teenuseid kasutab üle 15 000 kliendi Eestis, Lätis ja Leedus ning 8000 Soomes. LHV II samba pensionifondidel on üle 50 000 kliendi, mis on suuruselt kolmas turuosa Eestis. LHV Pank on suuruselt kolmas maakler NASDAQ OMX Balti börsidel.

AS Eesti Loots osutab lootsi- ja sadamateenuseid, rendib lootsilaevu ning pakub lootsimisalast koolitust ja konsultatsiooni.

Regati 1-5P ruum 306, 11911 Tallinn, Eesti Vabariik, tel: 6398 960, e-post: puri@puri.ee